324
232652

Alexey Denisov-ural' Sky

(Russian Federation, 1864-1926)
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Hammer price
Unsold
Alexey Denisov-ural' Sky

IN THE FOREST.

Sign. 8 IX 1918. Oil on canvas, 71x106 cm.