658
235512

EARRINGS

1 300 - 1 400 EUR
14 700 - 15 900 SEK
1 360 - 1 460 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Nan Munsterhielm-Jarjis
Helsinki
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver and design
+358 (0)50 340 5492
EARRINGS

18K white gold, diamonds approx. 1,8 ct. 1,7 x 1,9 cm. Weight 8,2 g.

Bruksslitage.