583
265853

A BROOCH

150 - 200 EUR
1 720 - 2 290 SEK
157 - 209 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
A BROOCH

813 silver. Kupittaan kulta 1964. Diameter 4 cm

Bruksslitage.