341
255023

Tuntematon/Okänd/ Unknown

300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Hammer price
Unsold
Tuntematon/Okänd/ Unknown

A CLOUDY DAY.

Sign. 1905. Oil on board, 16x22 cm.

Sedvanligt slitage.