349
266105

César de Cock

(Belgium, 1823-1904)
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Hammer price
Unsold
César de Cock
(Belgium, 1823-1904)

CESAR DE COCK, LIGHT IN THE FOREST.

Sign. 1898. Oil on board 32x22 cm.

Smärre ytslitage, gulnad.