177
315823

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
4 000 - 4 500 EUR
45 900 - 51 600 SEK
4 190 - 4 710 USD
Hammer price
Unsold
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, sign.

Efter stormen, 13,5 x 31,5.

Ytsmuts.