221
286974

Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
1 000 - 1 300 EUR
11 300 - 14 700 SEK
1 040 - 1 360 USD
Hammer price
Unsold
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

YRJÖ OLLILA, sign. och dat. 1918.

Skog, 35 x 28.

Färgbortfall, ytsmuts.

Provenance

Galerie Hörhammer 1972.