244
312336

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Hammer price
Unsold
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på duk, sign. och dat. -24.

Våren kommer, 29 x 43,5.

Ytsmuts.