488
315492

12 SILVER PLATES

5 500 - 6 500 EUR
63 100 - 74 600 SEK
5 760 - 6 800 USD
Hammer price
Unsold
12 SILVER PLATES

Sterling silver. Lantz Stockholm 1973. Meaqsurements 27 x 27 cm. Total weight c. 8,9 kg.

Bruksslitage, små repor.