114
368538

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Hammer price
650 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

MIDSUMMER BONFIRES.

Sign. 1906. Etsning 15x12,5 cm.

Provenance

Malme no 202.