148
354948

Lennart Forstén

(Finland, 1817-1886)
3 000 - 5 000 EUR
34 000 - 56 700 SEK
3 130 - 5 220 USD
Hammer price
Unsold
Lennart Forstén
(Finland, 1817-1886)

LENNART FORSTÉN, olja på duk, signerad och daterad -80.

Lugnet före stormen, 63 x 93 cm.

Krackelering.