148
354948

Lennart Forstén

(Finland, 1817-1886)
3 000 - 5 000 EUR
31 400 - 52 400 SEK
3 410 - 5 680 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Lennart Forstén
(Finland, 1817-1886)

LENNART FORSTÉN, olja på duk, signerad och daterad -80.

Lugnet före stormen, 63 x 93 cm.

Krackelering.