255
370609

Francis Muschamp

(United Kingdom, 1865-1929)
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Hammer price
Unsold
Francis Muschamp
(United Kingdom, 1865-1929)

FRANCIS MUSCHAMP, olja på duk, signerad och daterad 1881.

Forsen. 90x72 cm.

Färgbortfall, ytsmuts.