159
420253

Josefina Holmlund

(Sweden, 1827-1905)
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Hammer price
Unsold
Josefina Holmlund
(Sweden, 1827-1905)

A SUMMER DAY IN THE ARCHIPELAGO.

Sign. Oil on canvas 38,5x52 cm.

Sedvanligt slitage.