67
400942

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
3 000 - 4 000 EUR
33 800 - 45 100 SEK
3 130 - 4 170 USD
Hammer price
Unsold
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, olja på skiva.

Gårdsvy, 20 x 30 cm.

Ytsmuts, skador.

Literature

Saarikivi nr 181.

More information

A tergo intyg av Tom Simberg.