144
432154

Georg Schöbel

(Germany, 1860-1941)
3 000 - 5 000 EUR
33 800 - 56 400 SEK
3 130 - 5 220 USD
Hammer price
Unsold
Georg Schöbel
(Germany, 1860-1941)

SUPRISING CATCH.

Sign. Oil on canvas 82x102 cm.

Sedvanligt slitage.