158
472703

Severin Nilson

(Sweden, 1846-1918)
1 200 - 1 500 EUR
13 700 - 17 100 SEK
1 250 - 1 560 USD
Hammer price
Unsold
Severin Nilson
(Sweden, 1846-1918)

BIRCH TREES IN EARLY SUMMER.

Sign. Oil on panel 62x33 cm.

Sedvanligt slitage.