292
401126

KIRMAN.

2 700 - 3 000 EUR
30 600 - 34 000 SEK
2 820 - 3 130 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
KIRMAN.

Beige and blue motif. 350x250 cm.

Bruksslitage.