299
401147

HAMADAN.

1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
HAMADAN.

Semiantique, red. 217x140 cm.

Bruksslitage.