102
465251

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
7 000 - 10 000 EUR
79 300 - 113 000 SEK
7 300 - 10 400 USD
Hammer price
Unsold
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, signerad.

Kustlandskap. 45 x 55 cm.

Krackelering, ytsmuts.