158
586165

Boris Bessonoff

(Russian Federation, 1862-1934)
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Boris Bessonoff

AUTUMN VIEW.

Sign. Oil on canvas 77x112 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.