85
566278

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
1 500 - 2 000 EUR
17 100 - 22 800 SEK
1 560 - 2 080 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Head specialist Finnish design
+358 (0)40 1284 977
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

MORNING ATMOSPHERE.

Sign. Watercolour 17.5x23.5 cm.

Ej examinerad ur ram.