LJUSSTAKAR ETT PAR, förgylld brons och marmor, 1800-talets andra hälft

Höjd 31 cm.

Bruksslitage, ljusmanschetter saknas

Auction closed
Hammer price
800
9 064
835
800 EUR
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bid history (13 bids)
May 24, 2016 5:06 PM
800 EUR
May 24, 2016 5:05 PM
780 EUR
May 24, 2016 5:04 PM
760 EUR
May 24, 2016 5:03 PM
740 EUR
May 24, 2016 5:02 PM
720 EUR
May 24, 2016 5:01 PM
700 EUR
May 24, 2016 5:01 PM
680 EUR
May 24, 2016 5:00 PM
660 EUR
May 24, 2016 5:00 PM
640 EUR
May 24, 2016 4:45 PM
620 EUR
May 14, 2016 2:21 PM
600 EUR
May 10, 2016 8:41 AM
500 EUR
May 9, 2016 10:01 PM
150 EUR
All times are in CEST