SNUSDOSA, silver och nillo, Frankrike 1800-talets första hälft, svenska importstämplar, vikt 88 g.

Locket med holländskt 1600-tals motiv. Längd 8,5 cm.

Slitage

Auction closed
Hammer price
151
1 732
158
200 EUR
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bid history (7 bids)
May 24, 2016 2:38 PM
151 EUR
May 24, 2016 2:38 PM
150 EUR
May 17, 2016 3:55 PM
130 EUR
May 11, 2016 12:24 PM
120 EUR
May 11, 2016 12:24 PM
120 EUR
May 11, 2016 10:01 AM
110 EUR
May 9, 2016 6:47 PM
100 EUR
All times are in CEST
Others have also viewed