37
141993
Thomas Klementsson
(Born 1974)

Utan titel

Signerad Thomas Klementsson. Numrerad 3/5. Färgfotografi 69,5 x 54,5 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

4 000 - 6 000 SEK

400 - 600 EUR

Hammer price:
3 400 SEK
Provenance

Donerad av konstnären.

Contact specialist
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)8 614 08 72