221236
Tobias Bernstrup
(Born 1970)

"Black PVC Monochrome 0,35 mm"

Signerad Tobias Bernstrup och daterad 2011 a tergo. 49 x 49 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

8 000 - 10 000 SEK

Hammer price:
10 000 SEK
Related content

Donerad av konstnären

Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97