40
591382

FAT, silver, Olle Ohlsson, Silvergillet AB, Malmö.

4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
374 - 561 USD
Hammer price
5 000 SEK

Numrerad 92/350. Signerad Olle Ohlson 1978. Motiv av midsommarfirande. 16,5 x 14,5 cm.

More information

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden