8
590067

FENDER GITARR MODELL CD-60, signerad av Björn Ulvaeus

10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Hammer price
25 000 SEK
For condition report contact specialist
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart. Signerad av Björn Ulveaus 8 september 2014. Höjd 105 cm.

More information

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden