1054
72015

Giovanni Battista Piranesi

(Italy, 1720-1778)
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Hammer price
3 200 SEK
Bidding requires special pre approval.
Giovanni Battista Piranesi
(Italy, 1720-1778)

"Veduta degli avanzi di fabbrica..."

Etsning 37 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram. Vikveck, smärre skador.