1068
72043

SPEGEL.

3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Hammer price
1 500 SEK
Bidding requires special pre approval.
SPEGEL.

England, 1800-tal. Fanerad med mahogny. Krön med fågel. Nedtill snäckformation. Höjd 88, bredd 49,5 cm.