1144
72175

Albert Hoffsten

(Sweden, 1887-1927)
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
5 400 SEK
Albert Hoffsten
(Sweden, 1887-1927)

Landskap.

Signerad A. Hoffsten och daterad -19. Papp pannå 45 x 39 cm