119
70231

KLÄDSKÅP,

4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Hammer price
6 500 SEK
KLÄDSKÅP,

Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning med klädhängare samt lådor och hyllplan. Nycklar medföljer. Höjd 195, längd 160, djup 48 cm.

Fanérskador.