158
70301

Herman Lindqvist

(Sweden, 1868-1923)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
Unsold
Herman Lindqvist
(Sweden, 1868-1923)

Stadsvy från Visby

Signerad H.Lindqvist och daterad Visby 1912. Duk 65,5 x 49 cm.