166
70317

LYKTA,

2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Hammer price
5 600 SEK
LYKTA,

bemålad plåt, 1800-tal. Grönlackerad. Konande. Höjd 60 cm. Elmonterad.

Slitage. Anlupen.