214
70411

VINKYLARE.

3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Hammer price
10 500 SEK
VINKYLARE.

Louis XVI. Fanerad med mahogny, valnöt och lönn. Metallinsats. Rak form med avfasade hörn. Stiliserade inläggningar. Kulfötter. Höjd 52 cm.

Smärre skador.