217
70417

BYRÅ.

12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Hammer price
13 500 SEK
BYRÅ.

Rokokostil. Fanerad med jakaranda, lönn och päronträ. Beslag av mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Svängd form. Tre lådor. Bredd 79, djup 44, höjd 78 cm.

Renoverad, fanerskador, lagad skiva.