Rokokostil. Fanerad med jakaranda, lönn och päronträ. Beslag av mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Svängd form. Tre lådor. Bredd 79, djup 44, höjd 78 cm.
Renoverad, fanerskador, lagad skiva.
×
Log in
Could not log in