276
70533

BORD,

3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Hammer price
5 600 SEK
Bidding requires special pre approval.
BORD,

Art Déco, Sverige, sannolkit 1920-tal. Rektangulärt, svartlackerat med palisanderbårder runt sargen, ben med silverfärgade detaljer.Längd 92 cm, bredd 52 cm, höjd 66 cm.

Smärre slitage.