33
70001

SKRIVBORD.

10 000 - 15 000 SEK
899 - 1 350 EUR
949 - 1 420 USD
Hammer price
19 000 SEK
SKRIVBORD.

Sengustaviansk stil. Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rektangulär delvis klädd skiva på raka ben. I sargen tre lådor. Längd 140, bredd 74, höjd 78 cm.

Skador.