33
70001

SKRIVBORD.

10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Hammer price
19 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
SKRIVBORD.

Sengustaviansk stil. Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rektangulär delvis klädd skiva på raka ben. I sargen tre lådor. Längd 140, bredd 74, höjd 78 cm.

Skador.