348
70661

TAKARMATUR,

1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Hammer price
3 200 SEK
Bidding requires special pre approval.
TAKARMATUR,

Smärre slitage, obet nagg.