353
70609

Reinhold Norstedt

(Sweden, 1843-1911)
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
12 500 SEK
Reinhold Norstedt
(Sweden, 1843-1911)

"Högsjö alleé, Wingåker"

Signerad Reinhold Norstedt och daterad Högsjö alleé Wingåker 1890. Pannå 24 x 33 cm.

Exhibitions

Konstutställningen i Göteborg 1891.