364
70687

BORDSPENDYL.

10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
10 000 SEK
BORDSPENDYL.

Senempire. Förgylld och patinerad brons. Författande filosof. Vitemaljerad urtavla med otydlig signatur. Bredd 40, höjd 49 cm. Pendel medföljer.

Smärre emaljskador.