391
70737

Dick Beer

(England/Sverige, 1893-1938)
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Hammer price
11 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Dick Beer
(England/Sverige, 1893-1938)

"Flodlandskap"

Signerad Dick Beer och daterad 1913. Duk 81 x 64 cm.