471
70877

Edvard Westman

(Sweden, 1865-1917)
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Hammer price
15 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Edvard Westman
(Sweden, 1865-1917)

"Hufudskär"

Signerad Edv Westman och daterad 1885. Duk 62 x 80 cm.

Färgbortfall