475
70883

Frits Nordahl Grove

(Norway, 1822-1885)
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
Unsold
Frits Nordahl Grove
(Norway, 1822-1885)

Skogslandskap

Signerad Nordahl Grove och daterad -74. Duk 46 x 58 cm.