477
70887

Edvarda Lie

(Norway, 1910-1983)

Kvinna med blommor

Signerad Edvarda Lie och daterad -37. Gouache 64 x 49 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

8 000 - 10 000 SEK

778 - 973 EUR

Hammer price:
8 200 SEK
Auction info