497
70929

TOILETTEBORD.

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
2 400 SEK
TOILETTEBORD.

1800-tal. Fanerat med valnöt. Rak form. Utfällbara lådpartier. Inredning med fack och lådor. Uppfällbar skiva med spegel. Bredd 52,5, djup 39, höjd 80 cm. Nyckel medföljer.

Skador, ojämnt blekt, några beslag saknas.