708
71337

Per Daniel Holm

(Sweden, 1835-1903)
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Hammer price
16 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Per Daniel Holm
(Sweden, 1835-1903)

Bergigt skogslandskap

Signerad P. Holm och daterad 1861. Duk 83 x 124 cm.

Lagningar.