878
71669

SKÅL, cloissone. Qing dynastin.

4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Hammer price
Unsold

Bukig på fot. Polykrom dekor av drake och blommor. Höjd 24, diam 37 cm.

Skador och lagningar.