928
71831

KONSOLBORD.

10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
27 000 SEK
KONSOLBORD.

Empire, 1800-talets första hälft. Bronserat och svartmålat. Skiva av vit marmor. Rektangulär skiva på delfinformade ben på svart fotplatta. Bredd 80, djup 42, höjd 85 cm.

Dekorlagningar.