977
69175

VAS,

2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Hammer price
6 000 SEK
VAS,

stengods. Stig Lindberg, Gustavsberg 1960-tal. Reliefdekor i turkosgröna och svarta nyanser. Signerad Stig L och studiohanden. Höjd 40 cm.

Lagningar och retuscher